מטבח עם חזיתות זכוכית הוא ללא ספק מטבח מרשים, מיוחד ואף פרקטי מאד. אנשים תמיד הוקסמו מזכוכית. היא חומר עם נוכחות אלגנטית ומלאת הפתעות. מצד אחד שקופה וגלויה ובו בזמן קשה, חזקה ויכולה להגיע בשלל צבעים.

עם חזיתות זכוכית - מטבח עם חזיתות זכוכית

מטבח עם חזיתות זכוכית

אחד היתרונות הנוספים של הזכוכית במטבח הוא שהזכוכית הינה הגיינית וקלה לניקוי. מעבר לזה לזכוכית פני שטח ייחודיים היוצרים בוהק מיוחד ומעודן במקום ניגודיות חזקה ואטומה.

בגווני הזכוכית של next125 אפשר לבחור את האפקט המתוחכם שייווצר: מראה מבריק או מט. בכל בחירה שתעשו חזיתות הזכוכית למטבחים של next125 תמיד מוגנות עם מסגרת קנטים מוצקים מאלומיניום המעניקה עמידות ומראה איכותי ביותר.

מטבחי חזיתות הזכוכית של next125 יכולים להיות ללא ידיות או עם ידית אינטגרלית שקועה בתוך הדלת.

טרנדים נוספים מזכוכית בעולם עיצוב המטבחים

לקבלת מראה של מטבח יוקרתי ומושלם מציע מותג המטבחים next125 חיפויי קיר תואמים לחזיתות הזכוכית שתבחרו. אין מראה מושלם ומרהיב מחיפויי קיר המשלימים את חזיתות הזכוכית של המטבח באחידות אלגנטית ופרקטית. אך לא רק מטבח עם חזיתות זכוכית יכול ליהנות מחיפויי קיר כל כך מושלמים. חיפויי הזכוכית יתאימו ויוסיפו עניין ויזואלי ואף פרקטי גם אם תבחרו חזיתות אחרות, מעץ, פורמייקה או צבע.

אם להודות על האמת, תכנון ועיצוב המטבח מהווה ברוב המקרים, משימה לא פשוטה. השאיפות והרצונות הן ליהנות מהמטבח המושלם – וב-"מושלם" הכוונה שהמטבח הנבחר יענה על כל הצרכים הפונקציונאליים, יתאים לדרישות הדיירים וטעמם האישי וגם מבחינת עיצוב המטבח – יתכתב היטב עם העיצוב של שאר החללים בבית.

עם חזיתות זכוכית 1 - מטבח עם חזיתות זכוכית

ארונות מטבח מעוצבים

להשלמת העיצוב ונוחות השימוש במטבח פיתחה חברת שולר במותג הפרימיום שלה, next125, את סדרת קוביות next125, המיועדות למרווח שבין הארון התחתון לעליון או לניצול קירות חפים מארונות בצורה המיטבית, הן פונקציונלית והן אסתטית. לחיפויי הזכוכית של next125 פרופילים מיוחדים בהם יכולים להיאחז אלמנטים שונים הנזקקים במטבח בשימוש יומיומי. בסדרת קוביות next125 לחיפויי הקיר מזכוכית נמצא מקום לגליל נייר סופג כדי לנגב את המשטח, לסכין הירקות בבלוק עץ, קוביית אחסון נוח לתבלינים, לכפיות העץ, לשמן הזית ואף אדניות מיוחדות לבזיליקום טרי, לנענע או לכל צמח תבלין אחר האהוב עליכם. הכל נמצא גלוי, אסתטי ומוכן לשימוש.

עולם המטבחים, אם כן, טומן בחובו שפע של אפשרויות – חומרי גלם מגוונים, מגוון עצום של צבעים וטקסטורות, פרזולים מיוחדים ואלמנטים חדשניים.
היתרון הגדול אשר טמון במבחר האדיר של האפשרויות, הוא שכל אחד יוכל לבחור מבניהן את המטבח שיהיה מושלם מבחינתו – מבלי להתפשר על אף דרישה או על הפרט הקטן ביותר.

אם גם אתם מעוניינים במטבח עם חזיתות זכוכית, מטבח פורמייקה או ארונות מטבח מעוצבים מחומרים אחרים, תוכלו למצוא מענה איכותי על הדרישות שלכם באולם התצוגה המרשים של next125. צוות המעצבים המנוסים, ישמח לעמוד לשירותכם ולהציג בפניכם את הדגמים החדישים והאיכותיים ביותר העשויים, זכוכית, פורמייקה וחומרי גלם אחרים. אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה הממוקם בהרצליה פיתוח, להתרשם מהמבחר ולבחור את המטבח המושלם בעבורכם.

1 - מטבח עם חזיתות זכוכית