יתרונות מטבחי יבוא

יתרונות רבים יש להזמנת מטבחי יבוא מקונצרן מטבחים גדול ומוכר, ששמו הולך לפניו ויש לו ביקוש רב גם מעבר לגבולות ארצו. חברה גדולה שיש לה מחלקת מחקר ופיתוח ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים תוכל להבטיח מטבח עם עיצוב עדכני, העשוי ממיטב החומרים והאבזור הקיימים היום בעולם בתחום.

יבוא 2 - מטבחי יבוא

ישנן מדינות, בעיקר אירופאיות, אשר נחשבות לבעלות שם בתחום מטבחי יבוא ובראש הרשימה של מדינות אלו: גרמניה, איטליה ואנגליה.
הביקוש עבור מטבחים יוקרתיים מארצות אלו גבוה במיוחד. המובילים הם המטבח הגרמני והמטבח האיטלקי. בקרב מטבחי יבוא מגרמניה ומאיטליה נמצא את מרבית חברות היוקרה הקיימות. מטבחים אלו מתאפיינים בסגנונות עיצוביים מרשימים, בחומרי הגלם האיכותיים ביותר וברמת גימור גבוהה.
לשמחתנו יש גם בישראל ייצוג מכובד לחברות המטבחים המובילות בעולם.

כיצד מגיע מטבח יבוא לארץ?

בואו נעקוב אחרי הזמנה של מטבחי יבוא של מותג הפרימיום next125 של קונצרן Schuller מגרמניה:
צוות מקצועי יקבל אתכם בפגישה אישית בחנות המותג בהרצלייה פיתוח. תוכלו להתרשם מאיכותם הגבוהה של המטבחים באולם התצוגה. כל דגם שתבחרו יהיה באיכות זהה. יהא זה מטבח פורמייקה, מטבח עם דלתות צבע, עם חזיתות מזכוכית או מטבח עם דלתות מגרניט פורצלן.
את התוכנית והנראות של המטבח תוכלו לבחור בעצמכם בשיתוף עם מעצבי המותג. לאחר הזמנתכם נשלחת ההזמנה למפעל בגרמניה והמטבח שלכם ייכנס לייצור עם התחייבות לתאריך.
בכל שבוע מגיעה לארץ מכולה באופן קבוע. זמן ההגעה של המטבח שלכם יתואם אתכם ויגיע בדיוק למועד שתבקשו אותו. כל מטבח מקבל תעודת זהות שתלווה אותו ללא הגבלת זמן. גם כאשר תרצו להחליף חלק לאחר שנים ידעו ב-Schuller בדיוק באיזה מטבח מדובר ואיזה חלק יתאים בדיוק למטבח שלכם.
כאשר ייצא המטבח שהזמנתם מהמפעל הוא ייארז באריזות קרטון, כשעל כל אחת מהן תודבק מדבקה עם מספר סידורי של החלק הארוז ותמונה שלו. לכל מטבח מצורפים הוראות טכניות מדויקות להרכבה, כולל ברקוד לסריקה בטלפון החכם, וכן פרזול ואבזור התואמים לו. ההובלה תדע בדיוק מהם חלקי המטבח שלכם וכך גם המרכיב ידע את סדר האריזות ויקבל הוראות מדויקות לכל חלק במטבח. כריות מתנפחות ייסגרו מרווחים בין אריזות בגדלים שונים במכולה על מנת למנוע תזוזה מיותרת או חלילה נזק בהובלה.

חלקי חילוף של next125 זמינים להישלח באופן מידי או במשלוח הקבוע של המכולות פעם בשבוע או בהטסה מידית. בשיטת הייצור של Schuller כמעט תמיד יהיו חלקי חילוף זמינים לכל מטבח קיים בעולם באופן קבוע. כל שצריך הוא הוראה לרובוט להביא את החלק הנדרש מהמקום בו הוא נמצא במפעל הענק.

תעודת הזהות של המטבח שלכם תאפשר התאמה מושלמת לכל חלק שנדרש להחלפה. קשה מאד להשוות צבע או עץ שנפגע במטבח לא מתועש. ב-Schuller זה אפשרי ובזמן תגובה מאד קצר יחסית. הרבה יותר קצר מכל נגר פרטי או יצרן מקומי, שיבואו לקחת את החלק שניזוק, יבצעו בו את העבודה הנדרשת ויחזירו אותו למקומו.

יש הרבה טעם והגיון במטבחי יבוא, בעיקר כאשר מדובר במטבח של חברת מטבחים איכותית ובעלת מוניטין.

קיימים עוד מטבחי יבוא שראויים להתייחסות:

מאפיינים של מטבח אנגלי

למטבח האנגלי מאפיינים שמייחדים אותו. בין המאפיינים שימוש רב בעץ מלא ובחומרים טבעיים מסוגים אחרים, שימוש בגוונים בהירים, צבעי פסטל בעיקר ולאו דווקא בגוון המקורי של העץ, סגנון עיצוב כפרי, חיפויי קירות באמצעות קרמיקה מעוטרת ואווירה חמימה וביתית במטבחים.
כמובן שסגנונו המסוים של המטבח האנגלי צריך להתאים לסגנון הבית ולהשתלב בעיצובו.

מאפיינים של מטבח איטלקי

המטבח האיטלקי בדרך כלל מציע עיצוב שלם וכולל של מטבח עם המלצותיו של מעצב החברה למבנה המומלץ של המטבח.
יש שיעדיפו מטבח שלם מעוצב בקו מסוים ויש שיעדיפו לתכנן ולבנות בעצמם, או בעזרת הארכיטקט שלהם, את המטבח האישי המותאם להם. גם במטבח האיטלקי היוקרתי מושם דגש רב על פונקציונאליות ואסתטיות. האיטלקים אוהבים לבשל ולא סתם שמו של האוכל האיטלקי הולך לפניו.

אם כן כל מי שתר אחר מטבחים אשר מתאפיינים בעיצוב מרשים, עדכני וייחודי, באיכות גבוהה ובנוסף גם שמים דגש על הפונקציונאליות, יכולים לקבל את המענה הטוב ביותר על הדרישות שלכם במטבחי יבוא יוקרתיים.

מותג הפרימיום next125, שמוצג בארץ באולם תצוגה מרשים בהרצליה פיתוח, מציע את כל היתרונות של מטבחי יבוא יוקרתיים. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המטבח אשר יענה על כל הדרישות והציפיות שלכם הן בעיצוב, הן באיכות וברמת הגימור והן בסגנון שישתלב עם ערכי העיצוב של הבית שלכם.

1 - מטבחי יבוא