תכנון ועיצוב המטבח דורש התייחסות להרבה מאד גורמים. המטבח הוא המקום החשוב ביותר בבית, ובדרך כלל גם היקר ביותר בבית, ולכן מן הראוי שנקדיש לו הרבה תשומת לב וחשיבה.
הדבר הראשון שנרצה לתת לו תשובה הוא מה הוא סגנון העיצוב המתאים ביותר למטבח שלכם? המטבח הוא חלק מרכזי בבית, סביר להניח שהוא נראה מכל מקום ציבורי בבית, אולי הוא נגלה כבר מהכניסה. אתם רוצים שהוא יהיה יפה, ייצוגי ומרשים, לא פחות מהפרקטיות שלו. התאימו אותו לסגנון העיצוב של הבית.
אמנם התכנון יתייחס לפרמטרים חשובים נוספים, כמו גודל החלל, מקור האור והאוורור וייתן דעתו גם לכל הפונקציות הנדרשות למטבח, אולם על התכנון להתייחס גם לעיצוב החיצוני ולסגנון שנבקש להשיג במטבח.
כמובן שאין זה אומר שעלינו להתקבע על סגנון מסוים אחד. מותר גם לשלב בין סגנונות ועיצובים. חשוב שהעיצוב יתאים לטעמם האישי של בני הבית. זו הוצאה גדולה, ומטבח אינו מוחלף במהירות ובקלות. המטבח אמור למצוא חן בעינכם ולשרת אתכם לאורך זמן רב ולכן שיקול הדעת והבחירה הנכונה חשובים מאד.
בחרו בעיצוב שממש מוצא חן בעינכם, שאתם חושבים שיוכל לשרת אתכם לשנים רבות. אין זה אומר שזה מחייב לבחור רק בצבעים קלאסיים, שאינם דומיננטיים. זה אומר שאתם צרכים להתחבר לחזות המטבח, לחומר ולגוון שלו ולהבין את הקשר בינו לבין סגנון הבית כולו. אם אתם מתקשים להחליט היעזרו באנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים.

למטבח - עיצובים למטבח

עיצובים למטבח

עיצוב מטבחים קטנים

גם במקרה של עיצוב ותכנון מטבחים קטנים הבחירה תיעשה בהתאם לטעמו האישי של הלקוח ולסגנון הבית שלו. מעצבי המטבחים המקצועיים יעשו שימוש בכל החלל בצורה הטובה ביותר בתכנון מטבח קטן ויקפידו בו במיוחד בתכנון יחידות, שמנצלות היטב את כל החלל הנתון. הנראות החיצונית שלו תותאם לסגנון הבית כמו בכל קנה מידה אחר של בית. סגנון ועיצוב יכולים להתבטא בכל גודל, בחזיתות היחידות, במוצרי החשמל או באלמנטים מיוחדים.

עיצוב פנים של מטבח על ידי אנשי מקצוע

עיצוב מטבחים אם כן הוא מקצוע בפני עצמו בגלל המורכבות והשילוב של הרבה גורמים יחדיו. לכל אחד הטעם והסגנון שלו, ולעיתים קיים פער בטעם האישי בין בני זוג בעיצוב המטבח. אנשי מקצוע מיומנים לעיצוב מטבחים, ידעו למצוא “פשרות” טכניות ולהציע אפשרויות, שיוכלו לגשר על פערים ויאפשרו לכל אחד מבני הזוג לקבל מטבח מעוצב בהתאם לסגנונו ולטעמו האישי. אנשי המקצוע מודעים לסוגייה של תכנון ועיצוב מטבח עם לקוחות החושבים אחרת, ולכן הפנייה לחברה מקצועית למטבחים תאפשר עיצוב מטבח שיתאים לכל בני הבית. חברת מטבחים שתחזיק אולם תצוגה מרשים תוכל להמחיש ביתר קלות את המטבח העתידי שלכם.
ובנוסף תנו את הדעת גם לאיכותו של המטבח. תמיד זכרו שהוא אמור ללוות אתכם שנים רבות, להראות עדכני ולהיות עמיד ופרקטי לשימוש.

עיצוב מטבחים בהרצליה

באזור התעשייה של הרצליה פיתוח ממוקם אולם התצוגה של חברת המטבחים הוותיקה מגרמניה – Schuller. חברת שולר קיימת מעל 54 שנים ומעצבת מטבחים מודרניים תעשייתיים שמשווקים למדינות רבות בעולם.

עיצובים למטבח של מותג הפרימיום next125 של חברת Schuller

תכנון המטבח עם המותג next125 מביא איתו עיצובים ברמה גבוהה ופתרונות יצירתיים לתכנון ועיצוב המטבח. למטבח החדש שלכם מגיע next125.