מטבחי היוקרה next 125, מותג הפרימיום של חברת Schuller גרמניה, מוצגים באולם תצוגה גדול ומרשים באזור התעשייה של הרצליה פיתוח.

  • אולם התצוגה פתוח בימים א'-ה': 9:00-19:00.
  • ימי ו' וערבי חג: 9:00-13:00.
  • טלפון לקביעת פגישות: 09-9569903.
  • כתובת: רחוב גלגלי הפלדה 19, אזור התעשייה הרצליה פיתוח.

לרווחת לקוחותינו יש במקום חניה נוחה וסמוכה לאולם התצוגה, כולל נגישות.

next125 NX510 L202M NX640 F644 HA Model – מטבחים בהרצליה פיתוח

מטבחי next125 הם מטבחים מודרניים יוקרתיים, המיובאים לארץ בהתאמה אישית. מטבחי next125 הם מטבחים עבור אנשים שמעריכים עיצוב טוב, איכות גבוהה ושירות.

אולם התצוגה של next125 בהרצליה פיתוח מציג דגמים רבים ואפשרויות עיצוב מרתקות. זו תהיה התרשמות בלתי אמצעית עם אחת מהחברות הגדולות והמתקדמות בעולם לייצור מטבחים, שרבים מעיצוביה זכו בפרסים יוקרתיים על עיצובים פורצי דרך ואיכויות יוצאות דופן. כי מטבח יוקרתי הוא מטבח שיש בו תשומת לב והקפדה לכל פרט ופרט. מהנדסת אנוש ועד עיצוב אחרון הפרטים הקטנים. ההנאה מהמטבח צריכה להיות שלמה.

בהרצליה פיתוח 2 - מטבחים בהרצליה פיתוח

מטבחים בהרצליה פיתוח

עיצוב מטבחים יוקרתיים

עיצוב מטבח יוקרתי היא מלאכה מורכבת שמעורבים בה אנשי מקצוע רבים ודיסציפלינות שונות. מחקר, פיתוח ויצירה יובילו למטבח יוצא דופן, שתמיד מעז, עם מבט לעתיד, שמציג חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. העיצוב של מטבח יוקרתי תמיד יהיה מיוחד, הן במראהו החיצוני והן בפתרונות העיצוב שיציע לתוכן הפנימי של הארונות.

במטבחי next125 החשיבה וההקפדה תתבטא בכל פרט ופרט במטבח, גם כאשר אינו נראה לעין. חיבור מדויק יהיה גם למוצרי החשמל שייבחרו, למשטחי העבודה ולחיפויי הקיר.

בהרצליה פיתוח 3 - מטבחים בהרצליה פיתוח

מטבח שעונה על כל הדרישות

מטבחי next125 הוא מטבח יוקרתי בסגנון מודרני שעונה על כל הדרישות ויוכל ללוות אתכם שנים רבות.

בביקור באולם התצוגה המרשים של המותג בהרצליה פיתוח תוכלו לחוות את המותג, את האיכויות הגבוהות והעיצובים המיוחדים. מעצבי הבית המקצועיים של next125 ישמחו לעזור ולתת אינפורמציה מלאה על מהות המותג, האפשרויות הקיימות ולתכנן את המטבחים המתאימים ביותר עבורכם.

כל המטבחים שלנו הם באיכות גבוהה ביותר וזהה. אתם תבחרו את התוכנית המתאימה לכם, את היחידות ואת החזיתות. בדיוק כמו שתופרים חליפה לפי מידה. אפשרויות העיצוב של המותג הן כמעט אין סופיות. חזיתות המטבח יציגו עיבודים יוצאי דופן לחומרים שונים, כמו פניקס, פורמייקה, זכוכית, פורניר עץ, פורצלן ועוד. אלו תמיד יהיו חומרים באיכויות גבוהות, כאשר העיצוב בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת יציגו דלתות מטבח מיוחדות.

בהרצליה פיתוח 1 - מטבחים בהרצליה פיתוח

באולם התצוגה תכירו את הגבהים המיוחדים של הארונות התחתונים של המותג ותוכלו לבחור את גובה משטח העבודה המתאים לכם ביותר. אלו פתרונות מיטביים שמותאמים לגובהם של המשתמשים ומאפשר להגדיל את כמות האחסון בארון.

גם את פנים הארון תוכלו לבחור בהתאם לדרישות שלכם. אפשרויות רבות של תיבות עץ פנימיות וחלוקות שונות יעזרו לכם לעשות סדר מושלם בתוך הארונות. שאלו את המעצבים שלנו על אפשרויות הסדר בתוך הארונות ועל החלוקות המיוחדות לסכום.

המותג next125 הוא מותג אשר מעמיד סטנדרט חדש בעולם מטבחי היוקרה. באולם התצוגה של המטבחים בהרצליה בפיתוח תוכלו להתרשם מההיצע המגוון של המטבחים העומדים בחוד החנית של עולם עיצוב המטבחים היום. בואו להגשים את מטבח החלומות שלכם.