מהו הצבע המתאים ביותר למטבח?

תשובה אחת אין, אך אין ספק שמטבחים בצבע לבן נחשבים ליוקרתיים ונשארים עדכניים ללא זמן תפוגה. אם נוסיף לבחירת הגוון שימוש בחומרים איכותיים מתקדמים וטכנולוגיה גבוהה – המטבח יישמר לאורך שנים רבות מאד.
הצבע הלבן משרה אווירה של יוקרה, אלגנטיות וניקיון ומאפשר שילוב של חומרים וגוונים נוספים לצידו בקלות. אפשר לשמור על עיצוב אחיד בלבן בלבד ואפשר לשלב גוונים נוספים וחומרים שונים. משטח העבודה יכול להוסיף חומר וצבע, מוצרי החשמל מוסיפים דינמיות צבעונית, פרזול יכול להוסיף עניין ועוד. הצבע הלבן מבליט כל צבע או אלמנט אחר וגורם לכך שהפרזול, למשל, או צורת הדלת יהפכו לחלק עיצובי משמעותי ביותר בתכנון המטבח. הגוון הלבן יודע להתאים לסגנונות עיצוב רבים. הוא יתאים מאד למטבחים מודרניים בקווים נקיים, אך גם למטבח בסגנון כפרי. הוא נהדר לשילוב עם זכוכית או מתכות שונות, כמו: נירוסטה, פליז או ברזל, שיציגו מטבח מודרני מושלם, או לשילוב עם עץ או אבן להצגת מראה כפרי. תכנון מקצועי ובחירותיכם יקבעו את אופיו הסופי של המטבח.

 

בצבע לבן - מטבחים בצבע לבן

מטבחים בצבע לבן

מטבחים בהתאמה אישית

הדרך הנכונה לתכנן מטבח באופן אידאלי היא תכנון בהתאמה אישית. בדרך כלל פונים לחברת מטבחים מוכרת. חברה גדולה בעלת מוניטין תוכל להציע מגוון רחב יחסית של חומרים למטבח לבן, כך שכל מטבח יראה אחרת וכל אחד יוכל למצוא את סגנונו וטעמו האישי. מטבח לבן איננו מטבח מסוים. הוא אופי או סגנון וכל מטבח הוא בחירה והתאמה לגמרי אישית.

תכנון ועיצוב מטבח לבן על ידי אנשי מקצוע

בכדי לבצע תכנון של עיצוב מטבח לבן בצורה הטובה ביותר, כדאי לפנות לאנשי מקצוע, המנוסים בתחום ולחברה שיכולה להציע מטבחים לבנים מסוגים שונים. את הגוון הלבן אפשר לקבל בעזרת חומרי גמר מגוונים, כמו: צבע, פורמייקה, פניקס (חומר עמיד במיוחד), זכוכית, עץ וגרניט פורצלן.
הסניף הישראלי של חברת שולר SCHULLER מגרמניה, מציע ללקוחותיה בישראל את מותג הפרימיום היוקרתי של החברה: next125. המותג next125 מציע רמת גימור ואיכות מהגבוהים שיש בתחום. הדבר חשוב שבעתיים במטבחים לבנים, בהם איכות הגימור מאד בולטת. על הלבן, שהינו צבע מוחלט ובהיר, עלולים לראות כל אי דיוק או גימור שאינו מושלם.
בצבע לבן 2 - מטבחים בצבע לבן

מטבחים-בצבע-לבן – מטבחים-בצבע-לבi אדריכלות ועיצוב: לייבל אדריכלים צילום: גידי בועז

למותג הפרימיום היוקרתי next125 קולקציות רבות של מטבחים בצבע לבן.
כל אחד יוכל לבחור את העיצוב המתאים ביותר לטעמו האישי ולסגנון העיצוב שלו. יחד עם הצוות המקצועי של מעצבי החברה, הנמצא בסניף הרצליה פיתוח, תוכלו לקבל הצעה מקצועית לתכנון ועיצוב המטבח החדש שלכם. תכנון המטבח נעשה בהתאמה אישית מלאה לחלל ולבני הבית. המטבח נבנה מהחומרים האיכותיים ביותר, מהטובים בעולם, כך שהמטבח יישאר אסתטי, עדכני ונוח לאורך שנים רבות.