המטבחים היוקרתיים, בעיקר מטבחי היבוא, פופולריים בישראל ולא סתם. המשפחה הישראלית אוהבת את המטבח והוא תופס מקום מרכזי בחייה. ישנה מודעות רבה היום לעיצוב ואסתטיקה ובעיקר חיפוש אחר תוצרת איכותית למטבח, שתוכל להתאים לתכנון והעיצוב, לרצונות האישיים ותבטיח איכות לשנים רבות. שפע ההיצע של המטבחים עלול לבלבל. כיצד נוכל לזהות מטבח יוקרתי?

יוקרתיים 2 - מטבחים יוקרתיים

איך מזהים מטבחים יוקרתיים?

מטבחים יוקרתיים יהיו המטבחים האיכותיים ביותר ובדרך כלל נמצא שיש להם גם ערך מוסף. הטובים שבהם מיוצרים במפעלים מיוחדים ובסדנאות יוקרתיות. בדרך כלל באירופה. לרוב הם יציגו תפיסה עיצובית, הנשענת על מסורת קולינרית ותרבותית מסוימת. אמנם מדובר במטבחים לא זולים אך יש תמורה. איכות עולה כסף. מאחר שמטבחי עלית הם לא רק תוצאה של תכנון מעולה על ידי מיטב המעצבים, אלא יש בהם שימוש בחומרי גלם מעולים, בעיבודים מיוחדים ובמערכות מורכבות (כמו מסילות וצירים מיוחדים שיכולים לשאת משקל רב, מערכות אחסון מתוחכמות, חלוקות מיוחדות של תוכן הארונות ועוד) – כל אלו באים לידי ביטוי בתג המחיר הסופי. אין זה אומר כמובן שצריך לשלם מחיר מופקע על מטבח יוקרתי. יש בהחלט במחירים סבירים.

השלב הבא הוא פשוט להתבונן. האם המטבח נראה יוקרתי? למטבח יוקרתי יש נוכחות. מבחינים מיד באיכות שלו. הביטו בגימור החיצוני של הדלתות, בדקו כיצד נפתחות המגירות, כיצד נראה הגימור הפנימי, גם של הפרטים הקטנים שאינם נראים מיד לעין. כשמדובר במטבח ממותג חפשו אותו ברשת. בדקו המלצות. השירות של המותג בארץ לא פחות חשוב.

איזה סוגים של מטבחים יוקרתיים קיימים?

מטבחים יוקרתיים יכולים להיות בכל עיצוב. בדרך כלל לכל מותג יהיו המאפיינים שלו. ישנם מותגים שמתמחים יותר במטבחים מודרניים, מטבחים בהשראת הבאוהאוס, מטבחים בסגנון כפרי, מטבחים אקלקטיים וכו'. חברות מטבחים בדרך כלל ייצרו את המטבח במיוחד עבורכם בהתאם לתכנון ולעיצוב המבוקש על ידכם.

איפה רוכשים מטבח יוקרתי?

מטבח יוקרתי רוכשים מחברה בעלת מוניטין, היצע רחב של דגמים ואפשרויות ועם שירות מעולה. באופן טבעי מותגי העלית של אירופה הם המובילים. במעצמות עיצוב כמו גרמניה או איטליה פועלות יצרניות שכבר יותר מחצי מאה מייצרות מטבחים מודרניים ובדגש על מטבחי יוקרה. לכמה מיצרני עלית אלו יש נציגות בארץ. ההמלצה שלנו היא לבחור במותג היוקרתי next125 של קונצרן המטבחים Schuller.

חברת Schuller נוסדה בשנות השישים של המאה הקודמת והיא נחשבת לאחת המובילות באירופה בעיצוב וייצור מטבחים יוקרתיים. next125 הוא מותג הפרימיום של החברה, המציע עיצוב עילי עם מבחר מרשים של מטבחים מודרניים. באולם התצוגה של החברה בהרצליה פיתוח תוכלו להתרשם ממטבחי העל של סדרה ייחודית זו.

 

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - מטבחים יוקרתיים