מטבח יוקרתי הוא מטבח שאי אפשר להתעלם ממנו. הוא איננו עוד מטבח שישרת מטרות פונקציונליות בלבד והוא איננו מטבח ש"צועק" עיצוב בלבד. מטבח יוקרתי הוא מטבח מיוחד שיגשים את כל הצפיות.
כל פרט יהיה בו חשוב, בין אם הוא פנימי, אפילו בלתי נראה, ובוודאי אם הוא מוצג כלפי חוץ.

לכן מומלץ להזמין מטבח יוקרתי בחברה מתועשת, גדולה ומוכרת, כי מטבחים יוקרתיים מתאפיינים באיכות גבוהה של חומרים, גימור מושלם ועיצובים ייחודיים. במטבח יוקרתי נמצא רמה טכנית מאד גבוהה של כל חלקיו ואפשרויות תכנון ועיצוב מרחיקי לכת. הללו יתאפשרו רק בחברת מטבחים מתקדמת, שלא שוקדת על שמריה ותמיד מפתחת ומציגה את המוצרים והקונספט החדישים ביותר.

יוקרתי - עיצוב מטבח יוקרתי

עיצוב מטבח יוקרתי

 

עיצוב מטבחים יוקרתיים

עיצוב של מטבח יוקרתי מתחיל בתכנון מפורט ומדוקדק ובהתאמתו המושלמת ללקוח. זו תהיה התאמה אישית למקום ולצרכים. לאחר שתהיה החלטה על התכנון המדויק יושם הדגש על תוכן הארונות, האביזרים והמוצרים הנלווים וכמובן על הנראות שלו. המראה של המטבח היוקרתי חייב להיות יוצא מן הכלל. זה איננו מטבח שמיועד להסתתר מאחורי קירות. הוא ימצא במרכז ויהיה לו חלק חשוב בתכנון ועיצוב הבית. ממש רהיט בפני עצמו. עם זאת עליו להתאים לקונספט העיצוב של הבית כולו. המטבח הוא חלק משלם גדול יותר.

שולחן הבישול של המותג next125, למשל, הוא הצהרה עיצובית בפני עצמה של אי במטבח מודרני. פרסי עיצוב רבים רשומים לזכותו ואין מעבר אלגנטי וחלק יותר מחלל המגורים או פינת האוכל המשפחתית לאזור המטבח הפונקציונלי על ידי אי מיוחד במטבח.

כך גם פריטים מעוצבים מעניינים אחרים, היכולים להוסיף פן מיוחד למטבח היוקרתי, כמו: ארונות מזנון, וויטרינות יוצאות דופן, מדפי אלומיניום פתוחים, רגליים לאי מרחף, עגלת טרולי ועוד.

מטבחי יוקרה מודרניים

מטבחי יוקרה רבים יהיו בסגנון המודרני מכיוון שזו מהותו: טכנולוגיה מתקדמת, עיצובים נקיים, רמת גימור גבוהה ותשומת לב לפרטים. כאשר פרטי החיבור מוסתרים, הפרזולים לא מודגשים וחומרי המטבח חייבים להיות פרקטיים, יש דרישה לפתרונות עיצוב מתוחכמים. במטבחי יוקרה מודרניים תמיד יהיו החומרים החדשניים ביותר וטכנולוגיה מתקדמת בשלמות ללא תחרות.

נקודה נוספת ולא פחות חשובה להקפדה היא השירות. שירות טוב צריך להיות לכל מוצר ובוודאי כאשר מדובר במותג יוקרתי.

חברת שולר הוקמה בגרמניה לפני כ-60 שנים והפכה לאחת מתוך חמש חברות ענק אירופאיות, האחראיות על תכנון ועיצוב של מטבחים בעיצוב מודרני. מותג מטבחי היוקרה שלה, next125, מציע קו מטבחים יוקרתי, המיוצר במפעל בגרמניה ומוזמן לפי תכנון אישי, הטעם והסגנון שלכם.

אם בחרתם במטבחי next125 תהיו בטוחים שתקבלו מטבח מודרני, יוקרתי ואיכותי, שתיהנו ממנו שנים רבות.

החברה מוצגת בארץ באולם תצוגה מרשים באזור התעשיה של הרצליה פיתוח. צוות מקצועי ומסור יעזור לכם להגיע למטבח הטוב והמתאים ביותר עבורכם. כי במטבח היוקרתי הכל מוקפד: הפרזול הפנימי הוא באיכות הגבוהה ביותר, המבנה והנראות של החזיתות הם ללא דופי. מטבחי יוקרה מציעים מטבחים מעוצבים שהם הרבה מעבר למטבח.

1 - עיצוב מטבח יוקרתי