כאשר מתכננים מטבח חדש הרצון הראשוני הוא לתכנן מטבח אופנתי. השאיפה היא להיות המעודכנים ביותר ולהזמין את המטבח האופנתי ביותר שקיים. המחשבה היא שעל המטבח החדש לשרת אותנו שנים רבות קדימה ולכן כדאי לתכנן את המטבח לפי האופנה העכשווית.

המחשבה הזו נכונה בעיקרה, אך מומלץ לתת את הדעת לנקודה נוספת הקשורה באופנתיות. אופנה מטבעה היא טרנד חולף. עיצוב אופנתי שמתאים ונכון היום ייתכן שלא יתאים לנו בהמשך. ולכן מוטב לבחור בעיצוב עדכני, עיצוב מודרני, עיצוב עכשווי ובו בזמן להימנע מפרטים עיצוביים, שהם אופנתיים מדי, כלומר: שאין אליהם חיבור ממש מעומק הלב אלא רק כי הם נחשבים אופנתיים כרגע.

אופנתי - מטבח אופנתי

מטבח אופנתי

לדוגמא: היום מאד מודרני ומקובל לעצב מטבח בגוון שחור. שחור הוא צבע מוחלט, בעל כוח ועוצמתי. מסה מופרזת שלו יכולה להוציא את התכונות הללו בצורה מוגזמת. ישנם אנשים שחללים כהים מידי יכולים להיות עבורם קודרים ולשדר נוקשות עד דיכאון. לאנשים כאלו פחות כדאי לבחור למטבח שלהם גוונים כהים, גם אם הם מאד אופנתיים. הגוון הכהה יכביד עליהם לאורך הזמן. אפשר, למשל, לבחור בגוון מוחלש יותר של השחור, כמו מטבחים אפורים למיניהם, אפשר לשלב במטבח צבע נוסף, עליז יותר, כמו גוון צהוב-חרדל או להוסיף מסה של עץ מחמם.
אם בחרתם במטבח עם צבע אופנתי בחרו בצבע שאתם ממש אוהבים ואתם חושבים שתמשיכו לאהוב גם בעתיד. מטבח אופנתי כזה יוכל ללוות אתכם גם שנים רבות אחרי שהצבע ייחשב לאופנתי פחות.

מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

לחברות בינלאומיות למטבחים מודרניים, גדולות ומוכרות, יש בדרך כלל מחלקת מחקר ופיתוח ומעצבים, שנותנים את הדעת בדיוק לנקודה הזו. חברות בעלות מוניטין יציעו ללקוחותיהם מטבחים בעיצוב על זמני עם כל החידושים המתקדמים ביותר, טכנולוגית ועיצובית, שסגנונם המתקדם יישמר עדכני לאורך שנים. יהיו בהם עיצובים מודרניים בהתאמה אישית לכל לקוח.

עיצוב מטבח אופנתי של מותג הפרימיום next125 של חברת שולר

בחברת מטבחים זו האפשרויות רבות. צוות המעצבים המקצועי של מטבחי next125 ישמח ללוות אתכם לבחירת המטבח החדש שלכם. תוכלו לעצב את המטבח המיוחד ביותר בהתאם לטעמכם האישי. לחברת המטבחים Schuller מפעלים מתקדמים ביותר בגרמניה, מהגדולים בעולם לייצור מטבחים, המשווקים לרחבי העולם. מטבחי שולר שומרים על קו מודרני עדכני כבר יותר מ-50 שנים. במותג הפרימיום היוקרתי שלהם next125 תמצאו מטבחים מודרניים בהתאמה אישית ברוח סגנון הבאוהאוס. מטבחים שלא נס לייחם.

 

1 - מטבח אופנתי