מטבחים יכולים להיות מרהיבים ביופיים, מעוצבים בכל סגנון שנבקש ונוכל להיות מאד גאים בהם. אולם קיימים מקרים בהם נבקש מטבח מוסתר מסיבות שונות.
המטבח המוסתר הוא למעשה מטבח שלם אשר נמצא בתוך מבנה ארונות מרהיב, שאינו ניתן לזיהוי כמטבח, אלא רק אחרי שפתחתם את דלתותיו. וכאשר הדלתות יפתחו יתגלה בפנינו מטבח מאובזר ופעיל לחלוטין. כמעט כל דבר במטבח יכול להיות סגור מאחורי דלתות. הדלתות יכולות להיות דלתות שמתכנסות לתוך כיס בצידי הארונות, כך שלא יפריעו בחלל כאשר הן יהיו פתוחות לרווחה ויגלו את המטבח הנסתר.
המטבח המוסתר יכול להתאים לבתים קטנים בהם החלל הוא דו שימושי ונרצה לסגור את המטבח מאחורי דלתות כאשר איננו פעיל, אך גם למטבחים בבתים גדולים במקרים בהם נהיה מעוניינים להסתיר את חלקו או להוריד מהעומס הנראה לעין.

 

מוסתר 2 - מטבח מוסתר

מטבח מוסתר

מה יתרונותיו של המטבח המוסתר?

– בחללים פתוחים כאשר לא מעוניינים שיראו את מטבח בכל עת.
– אפשר להסתיר חלק מסוים במטבח, למשל את משטח העבודה למוצרי החשמל הקטנים, כמו: טוסטר, מיקסר. בסיום העבודה הכל נסגר מאחורי דלתות.
– מטבח כשר לפסח שנפתח רק בזמן המיועד וסגור כרהיט ביתרת השנה.
– אין אורח שלא יתפעל כאשר דלתות המטבח המוסתר שלכם יפתחו לרווחה!
מטבחים מוסתרים מיוצרים רק על-ידי חברות מקצועיות ומתקדמות טכנולוגית.

תכנון ועיצוב של ארון מטבח נסתר

חזיתות המטבח הנסתר יהיו בדרך כלל חזיתות גבוהות ומרשימות. כלפי חוץ הן ייראו כמו ארון קיר או חיפוי דקורטיבי. הדלתות מתכנסות פנימה לתוך כיס בצידי הארון, יאפשרו נגישות מלאה לכל חלקי הארון והן לא תפרענה להתנהלות השוטפת במטבח. מאחורי הדלתות הנסתרות אפשר לתכנן יחידות מטבח שונות ומגוונות וגם מוצרי החשמל הגדולים יוכלו להיות נסתרים מאחורי דלתות כאלו. תכנון נכון ומדויק יאפשר נגישות והנאה גם ממוצרי חשמל, כמו: מקררים, מדיח כלים, תנור אפייה, קולט אדים וכל מוצר שימושי במטבח.

ייצור המטבח בגרמניה, התקנה בישראל!

אם בחרתם לשלב מטבח נסתר בעיצוב שלכם או בארונות עם דלתות מתכנסות, הקפידו לבחור למטבח שלכם את החברה הטובה ביותר לייצור מטבחים יוקרתיים. חברת next125 הגרמנית מייצרת מטבחים במפעליה בגרמניה כבר מעל 50 שנים. לחברת שולר סניף בישראל באזור התעשייה של הרצליה פיתוח. זו אפשרות נפלאה להכיר את המטבחים המודרניים המתקדמים של החברה הגרמנית הוותיקה.

מטבח מוסתר של המותג היוקרתי next 125

החלטתם שאתם רוצים מטבח מוסתר בבית? סדרת הפרימיום של חברת שולר הגרמנית נמכרת בישראל בסניף הרצליה. לבחירת המטבח המוסתר המתאים ביותר לבית שלכם התקשרו עכשיו לסניף בהרצליה וקבעו פגישה עם צוות החברה.
1 - מטבח מוסתר

קטלוג מטבחים