נהוג לייחס את המטבח המודרני הראשון למעצבת האוסטרית מרגרט שיטה-ליהוצקי, שתכננה את "מטבח פרנקפורט" עבור משרד השיכון הגרמני לאחר מלחמת העולם הראשונה. זו הייתה הפעם הראשונה שתוכנן מטבח מודרני מתועש בחדר ייעודי למטבח בתוך דירה.

מאז עבר המטבח המודרני שינויים רבים. הוסרו קירות והמטבח הפך למטבח פתוח ולחלק המרכזי והמשמעותי ביותר בבית. המשפחה אוהבת להתרכז בו, החברים מתארחים בו, ההחלטות החשובות נעשות בו ובו נרקמים כל הסיפורים. המטבח הפך לחלל היקר ביותר בבית.

 

מודרני - מטבח מודרני

מטבח מודרני

מהו מטבח מודרני?

מטבח מודרני נחשב היום למטבח מתקדם, מעוצב בקווים מינימליסטיים ונקיים, ברוח הבאוהאוס, עשוי במיטב הטכנולוגיה ובחומרים המתקדמים ביותר. במטבחים המודרניים שמים דגש רב על פונקציונאליות, הנדסת אנוש ושימוש יעיל בכל חלל במטבח. המשתמשים במטבח הם החשובים. התכנון והעיצוב נועדו על מנת לייעל את העבודה במטבח ולהפוך אותה לנוחה ונעימה. זאת לצד עיצוב מדויק, בו כל פרט חשוב ומתייחס לאחר, וכל דבר מתוכנן בהתייחסות מלאה לאופי הבית המודרני.

תכנון ועיצוב של מטבחים מודרניים יוקרתיים

חברות מתועשות בעלות מוניטין וניסיון רב יכולות להציע מטבחים מודרניים יוקרתיים. מחקר ופיתוח לאורך שנים, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, פיתוחים טכנולוגיים חדשניים, תכנון ועיצוב של רעיונות מתקדמים חוברים יחדיו במטבחים מודרניים יוקרתיים. התוצאה היא מטבח מותאם אישית באיכות הגבוהה ביותר. המטבח הוא מודרני ומתועש, אך כל מטבח עומד בפני עצמו ואין מטבח דומה למשנהו. התכנון והעיצוב שייכים לכל לקוח באופן אינדיבידואלי בהתאם לטעמו האישי ולחלל המטבח שלו.

מותג הפרימיום next12 של מטבחי Schuller מציע מטבח מודרני יוקרתי

מותג הפרימיום הגרמני next125 מתמחה במטבחים מודרניים מעוצבים בסגנון יוקרתי, ברמת גימור גבוהה ובעיצובים מיוחדים ומגוונים. כל אחד יוכל למצוא את מטבח חלומותיו בתכנון ובעיצוב המבוקש. צוות המעצבים המקצועי של החברה יישב אתכם על התוכנית המושלמת של המטבח החדש שלכם. מטבח מודרני איכותי ויוקרתי, שילווה אתכם בנוחות, ביופי ובפונקציונליות מרבית שנים רבות.

1 - מטבח מודרני